KONST / Litografier / Färglitografi 12815267
nr 1281 5267
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Marin. Signerad, 1897,17x27 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 14 oktober 2019
kl 19:43:54
350 kr
450 kr